czwartek, 21 listopada 2013

Rozdział 10 Nawet nawet.

Minęła godzina na którą zostałam umówiona z Betty. Niestety musiałam zabrać malca, co nie jest wygodne. Ubrana w czarne rurki, miętową bluzkę i bluzę czarną z napisem Crazy Mofo. Nie wiem o co tu chodzi, ale napis spoko, więc ją kupiłam tydzień temu. No nic.. przy najmniej ciepła a mamy wrzesień. Coraz więcej pada. Smyka przebrałam, bo troszkę się pobrudził u Olly'ego. Postanowiłam powiedzieć jednak Betty o dniu spędzonym z chłopakiem. Jest moją przyjaciółką. Powinna wiedzieć co i jak. Może ich zeswatam?  Przyszła-jak zawsze- spóźniona Betty. Postanowiłam jej już nie prawić morału tylko wyjść.
- Idziemy Tommo!
- Czy ty wszystko musisz ściągać od One Direction?!
- Od kogo?
- No nie mów mi, że ich nie znasz.
- Jakbym znała to bym nie pytała.! Czy ty myślisz kiedyś?!
- Sorry, już nie krzycz, jesteśmy na ulicy! One Direction to zespół który tworzy 5 chłopaków. Z Wielkiej Brytanii- Liam Payne, Louis TOMMO Tomlinson, Zayn Malik i największe ciacho Harry sStyles..
- Mówiłaś, że jest ich pięciu.. Teraz wiem o co chodziło z tym Tommo..
- Bo jest.. I jeden Irlandczyk Niall Horan..
- Powiesz mi o nich więcej w domu za parę godzin..
- Nie mogę.. Mam randkę.
- To dlatego te zakupy..
- Tak.
Dotarłyśmy do CH i po 2 godzinach znalazłyśmy sukienki (lewo Betty, prawo Julia). Poszliśmy do mnie do domu i odpaliłam komputer. Wpisałam w grafikę One Direction i zobaczyłam 5 uśmiechniętych chłopaków. Nawet nawet. Mogą być. Teraz Youtube.. Na pierwszy ogień poszły:
LWWY
WMYB
Over Again
More Than This
Summer Love.
I to mi się podobało. Najbardziej spodobały mi się te najsmutniejsze (OA, MTT), bo miały to coś w sobie. Tak spędziłam 2 godziny. Obejrzałam każdą część VIDEO DIARY ... Los.. nie ... Lam .. nie.. LOUIS ! Właśnie.. Louis robił z siebie idiotę..Niall-z tego co mi powiedziała Betty- ma słodki śmiech! Harry to takie DUŻE DZIECKO, Liam to ten poważny, a Zayn.. cichy.
---------
Koniec na dziś! Wybaczcie, ale jestem zmęczona! W sobotę przewiduję następny. A na Czarna Nicość. Anioł Stróż pojawi się może jutro.. .Dobranoc Moi Mili!xx

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz