Jednak stwierdziłam że nie będzie sezonów itp. Przepraszam za długą nieobecność, ale chorowałam, byłam u babci i zapomniałam hasła ;_; No i rozdział.. um nie wiem co z nim.. Dowiedziałam się, że mój brat.. ach nie ważne! Rozdział powinien być w przyszłym tygodniu i w tą niedzielę. Nie wiem na jakim blogu będzie w niedzielę ;C xx