Chciałabym także jakieś ślady po was. Jeżeli wam się nie podoba, piszcie to! Nawet nie wiecie jak to pomaga. A jak nie piszecie mi swojej opinii skąd mam wiedzieć, czy jest to dobry rozdział czy nie? Wiem, że nie zawsze rozdziały są na czas szczególnie w tym roku, ale wszystko mi się wali. Moja mama jest chora, możliwe, że poważnie. Brat też nie najzdrowszy. Taty w domu nie ma, bo nie mieszka w moim mieście, a ja muszę robić obowiązki swoje i mamy + też się idealnie nie czuję.
Informacje od autorki.
Co tydzień, dwa tygodnie spróbuję dodawać rozdziały. Mam nadzieję, że Prologiem oraz pozostałymi Rozdziałami i Bohaterami was nie zawiodłam.Zaraz pojawi się zakładka spam, gdzie możecie spamować, dawać linki do swoich blogów. Możecie też poprosić o informowanie o rozdziałach w zakładce Informowani.Może pomyślimy o pytaniach do bohaterów.
Chciałabym także jakieś ślady po was. Jeżeli wam się nie podoba, piszcie to! Nawet nie wiecie jak to pomaga. A jak nie piszecie mi swojej opinii skąd mam wiedzieć, czy jest to dobry rozdział czy nie? Wiem, że nie zawsze rozdziały są na czas szczególnie w tym roku, ale wszystko mi się wali. Moja mama jest chora, możliwe, że poważnie. Brat też nie najzdrowszy. Taty w domu nie ma, bo nie mieszka w moim mieście, a ja muszę robić obowiązki swoje i mamy + też się idealnie nie czuję.
Chciałabym także jakieś ślady po was. Jeżeli wam się nie podoba, piszcie to! Nawet nie wiecie jak to pomaga. A jak nie piszecie mi swojej opinii skąd mam wiedzieć, czy jest to dobry rozdział czy nie? Wiem, że nie zawsze rozdziały są na czas szczególnie w tym roku, ale wszystko mi się wali. Moja mama jest chora, możliwe, że poważnie. Brat też nie najzdrowszy. Taty w domu nie ma, bo nie mieszka w moim mieście, a ja muszę robić obowiązki swoje i mamy + też się idealnie nie czuję.
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz