sobota, 29 czerwca 2013

No to start.

Hi!!
Chciałabym napisać, że zakładam nowego bloga, jak widzicie. Będzie to inna historia. Możliwe, że was zaskoczę i taką mam nadzieję. Wracam wieczorem, może jutro z prologiem i bohaterami. Rozdziały będą numerowane <1,2,3..> oraz będą miały nazwę np <Przegrałeś, a może wygrałeś>. Tak w skrócie powiem o co chodzi. Dziewczyna ma 19 lat, matka <43> rozstała się z ojcem bo zaczął pić, przez to że jego żona została zgwałcona i zaszła w ciążę, właśnie 4 miesiące temu urodziła. Mieszkają w Polsce. Nagle matka się zakochuje. Pojawia się problem, on nie toleruję dzieci. Kobieta jest tak zapatrzona w bogatego 44 latka, że każe córce wychowywać brata i wyprowadzić się. Przyszły mąż pozwala na przesyłanie pieniędzy.
Więcej nie piszę.! Bądźcie cierpliwi! :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz